Rokiskiosirena.lt - Kokios spalvos labiausiai tinka virtuvei?

Šiuolaikinė statistika teigia, jog paprastai mūsų šalies gyventojai savo virtuvės interjerą atnaujina kas 10-15 metų. Tai išties nėra labai mažas laiko tarpas. Jeigu jūs priklausote tokių žmonių kategorijai ir savo virtuvės neplanuojate atnaujinti bent jau 10 metų, tuomet turėtumėte labai kruopščiai apgalvoti – kokie baldai tinka labiausiai mano virtuvei? Tokia užduotis tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai sudėtinga. Kiekviena baldų gamybos ar prekybos įmonė turi savo internetinius puslapius. Apsilankę tokiame puslapyje ir paspaudę nuorodą rasite čia tikrai išsirinksite sau tinkamiausius virtuvės baldus.

Į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis virtuvės baldus? Yra du pagrindiniai kriterijai: virtuvės dydis ir šeimos sudėtis bei jos narių amžius. Į tai atsižvelgus,  virtuvių dizainas gali būti labai skirtingų stilių ir išdėstymų.

Jeigu jūsų šeimą sudaro tik du suaugę šeimos nariai ir virtuvės erdvė yra gana plati, tuomet projektuoti šią patalpą galite visiškai laisvai, be jokių apribojimų. Didelis erdvės kiekis leis patalpinti visus įmanomus ir geidžiamamus baldus bei virtuvinius prietaisus. Ir jums teks mažiau galvoti apie saugumą. Juk esate suaugę žmonės, tad sakykim itin stilingai atrodantys stikliniai baldų paviršiai ar aštresni kampa tikrai nesukels jokių nepatogumų. Tokiu atveju estetinis vaizdas tikriausiai gali būti net iškeltas į pirmą vietą, šiek tiek nustumiant į į šalį patogumą ir saugumą. 

Tuo atveju, kai daug laiko virtuvėje praleidžia mažamečiai vaikai ar senyvo amžiaus žmonės, dairykitės tokių baldų kurie būtų lengvai pasiekiami, saugūs ir itin funkcionalūs. Trūksta žinių apie tai? Ne bėda. Ne viena baldų gamybos bei prekybos įmonė savo darbuotojų tarpe turi profesionalių baldų dizainerių, kurie be vargo padės susidoroti su šia užduotimi. Tuomet galėsite džiaugtis, jog vaikai, senoliai, neįgalūs asmenys ir, galų gale, jūs patys turite puikią virtuvę, kurioje galima šeimininkauti dėl nieko nesibaiminant.